Plany wakacyjne

Plany wakacyjne

Nareszcie nadeszło moje upragnione lato. Dalej chodzę do okrutnej roboty, jednakże zaczynam ostatnio rozmyślać o przyszłych wakacjach. Urlop wzięłam na koniec przyszłego miesiąca, także już za parę chwil będę w stanie w końcu wypocząć. Swoje wakacje zaplanowałam w taki sposób, że mam pewność, iż wyjazd będzie wielką wyprawą!

Najpierw ze znajomymi planowaliśmy wyjechać do zagranicznych miejsc. Co roku odwiedzamy Bułgarię, a ona w ogóle nam się nie nudzi, jednak w tym roku zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie nowego. A jeśli odwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk również jest naprawdę ciekawym morzem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na plaży. Przy tym aktualnie nie chcę akurat oddalać się od mojego kraju, bo przeraża mnie to, co wyprawia się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki okres w swoim zabezpieczonym państwie.

Urlop przeżyję więc nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję jednak przebywać w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym pokoju, ponieważ spróbujemy znaleźć sobie wolny plac na polu campingowym. Wyruszamy z własnymi namiocikami i karimatami, rozbijamy obóz, a następnie robimy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domów minimalną kwotę pieniędzy i postarać się spędzić wspaniałe wczasy niewielkim nakładem. Będziemy pływać, wylegiwać, maszerować i odwiedzać co bardziej interesujące okolice, a za to praktycznie nic nie zapłacimy.

Jestem taka rozentuzjazmowana całym wyjazdem, że od niedawna odliczam dni do mojego urlopu. Będziemy podróżować koleją, więc sama podróż będzie dość ciekawa, ponieważ ostatnim razem podróżowałam koleją wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, że nareszcie będę mogła spędzić więcej wolnych chwil ze swoimi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich, więc moje wakacje na pewno się udadzą!