Jakie krzesełko do karmienia wybrać?

Jakie krzesełko do karmienia wybrać?

Małe dzieci są bardzo ruchliwe i ciekawskie – również podczas spożywania posiłków. Wystarczy chwila nieuwagi, żeby spadły z krzesła i zrobiły sobie krzywdę. Aby zapewnić maluchowi bezpieczeństwo i najwyższą wygodę podczas jedzenia, zainwestuj w specjalne krzesełko do karmienia. Na co zwrócić uwagę przy wyborze tego niezbędnego akcesorium?

Najlepsze krzesełko do karmienia, czyli jakie?

Krzesełko w założeniu ma zapewnić maluchowi najwyższe bezpieczeństwo i pełen komfort podczas karmienia. Powinno być zatem stabilne, wygodne i dopasowane do budowy malucha. Musi mieć odpowiednio wyprofilowane oparcie, które umożliwi maluchowi utrzymanie odpowiedniej pozycji podczas siedzenia. Dodatkowo powinno mieć wbudowany stolik i podpórkę na stopy. Przydatnym gadżetem są pasy bezpieczeństwa, zapobiegające samodzielnemu wychodzeniu z fotelika.

Inne ważne kwestie

Dzieci bardzo szybko rosną. Aby nie wydawać pieniędzy na nowe krzesełko po kilku miesiącach, wybierz model wyposażony w możliwość regulacji. Nie bez znaczenia jest także materiał wykonania fotelika, który nie tylko odpowiada za jego jakość i wytrzymałość, ale także za łatwość utrzymania w czystości. Postaw na produkt z plastikową tapicerką, z której w prosty i szybki sposób usuniesz resztki jedzenia i inne zabrudzenia. 

Krzesełka do karmienia dopasowane do dziecięcych potrzeb i spełniające ścisłe normy bezpieczeństwa znajdziesz na stronie https://sternhoff.pl/. Propozycją są produkty marki Piccolo wyposażone w odczepiane tacki ze zdejmowanym blatem, antypoślizgowe nakładki na nogi, 5-punktowe pasy itd. Metalowe nóżki zapewniają im pełną stabilność. Krzesełka dostępne są w 2 kolorach – białym i szarym.