Jak wybrać zaproszenia ślubne?

Jak wybrać zaproszenia ślubne?

Ślub to wyjątkowe wydarzenie. To jeden z najpiękniejszych dni w życiu zakochanej pary. Moment przyrzeczenia sobie wiecznej miłości jest niesamowicie wzruszający. Zanim jednak do niego dojdzie, przyszli nowożeńcy muszą dopełnić mnóstwo ślubnych formalności. Jedną z nich jest wybór zaproszeń. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Dopasujcie zaproszenia do motywu przewodniego

Obecnie dużą popularnością cieszy się nadawanie uroczystościom konkretnych motywów. Pary chętnie decydują się na styl rustykalny czy glamour. Motyw spaja wystrój, nadaje mu wyjątkowy charakter. Papeteria, a w tym zaproszenia, muszą idealnie współgrać z wybraną stylistyką. 

Jeśli planujecie wydarzenie rustykalne, postawcie na zaproszenia z kwiatowymi ozdobami wydrukowane na ekologicznym papierze i przewiązane jutowym sznurkiem. Natomiast w stylistykę glam idealnie wpisują się eleganckie zaproszenia, wypisane piękną czcionką i ozdobione złotymi lub srebrnymi akcentami. 

Kolorystyka ma znaczenie

Motyw przewodni to jedno. Drugą ważną kwestią jest wybrana kolorystyka. Jeśli w aranżacji ślubnej będzie dominował określony kolor, nie może zabraknąć go również na zaproszeniach. Współczesne pary młode chętnie decydują się na pastele, a w tym pudrowy róż czy błękit. Niezwykle pięknie prezentują się również intensywne barwy, takie jak czerwień, kobalt czy butelkowa zieleń. 

Pamiętajcie o doskonałej jakości

Zaproszenia są wizytówką Waszego ślubu. Powinny być estetyczne i atrakcyjne wizualnie. Grafiki i napisy muszą być czytelne i wyraźne. Papier natomiast powinien charakteryzować się wysoką jakością i odpornością na uszkodzenia.

Eleganckie zaproszenia na ślub wykonane z dbałością o detale znajdziecie na stronie https://swistakpakuje.pl/. Propozycją są różne motywy, wzory i wykończenia. Sprawdźcie pełną ofertę i wybierzcie to zaproszenie, które spełniają Wasze wszystkie wymagania!