Co Polki biorą pod uwagę przy zakupie ubrań?

Co Polki biorą pod uwagę przy zakupie ubrań?

Polki uwielbiają shopping i nie ulega to żadnej wątpliwości, do tego uznawane są za kobiety, które mają doskonały gust i świetne wyczucie mody. Czy jednak podczas zakupów kierują się jedynie trendami? 

Zakupy w niskich cenach

O ile panie domu wydają na ubrania najwięcej, o tyle pod uwagę należy wziąć fakt, że nie kupują odzieży tylko dla siebie. To one są najczęściej odpowiedzialne za garderobę wszystkich domowników. Kupują więc ubrania również mężowi oraz dzieciom. Właśnie dlatego wciąż króluje stereotyp, że kobiety wydają na ubrania krocie. 

Prawda jest zupełnie inna. Polki uwielbiają wyprzedaże, a za prawdziwą okazję uznają sezonowe promocje, specjalne kody rabatowe na https://zrabatowani.pl/kody-rabatowe/top-secret czy zakupy online w niższych cenach. Tak naprawdę rzadko nabywają ubrania z najnowszych kolekcji oraz te w standardowych cenach, które nie są objęte promocją. 

Czy jakość ma znaczenie?

Priorytetem jest cena, dopiero później kobiety zwracają uwagę na jakość ubrań. Wolą też modne kroje niż jakościowe, drogie tkaniny. Warto jednak wziąć pod uwagę, że panie wybierają ubrania najlepszej jakości dla dzieci. Pod tym względem króluje bawełna organiczna czy bambusowa, takie ubrania są znacznie droższe. 

Komfort podczas robienia zakupów

Czasy, w których panie buszowały pomiędzy sklepowymi półkami, już dawno minęły. Dzisiaj prym wiodą zakupy online, które realizowane są w e-sklepach. Kobiety cenią sobie czas wolny, a zamówienia robią w dogodnym miejscu i o dowolnej porze. Doceniają również to, że ubrania są dostarczane bez konieczności wychodzenia z domu i to pod same drzwi.