Akcesoria dla palaczy. Dlaczego warto postawić na fajki wodne?

Akcesoria dla palaczy. Dlaczego warto postawić na fajki wodne?

Fajki wodne to jedne z najpopularniejszych akcesoriów do palenia, które zapewniają palaczowi wyjątkowe doznania. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego ten typ fajki jest tak popularny i dlaczego polecilibyśmy go wszystkim palaczom.

Czym jest bongo i jakie są jego zalety?

Najczęstszym pytaniem zadawanym na temat fajek wodnych jest to, czy są one zdrowsze od innych rodzajów urządzeń do palenia. Odpowiedź brzmi: tak, są zdrowsze, ponieważ wytwarzają mniej szkodliwych substancji niż papierosy czy cygara. Fajki wodne wykorzystują wodę do filtrowania dymu zanim dotrze on do płuc, co daje pewność, że wdychamy tylko czyste powietrze i żadnych szkodliwych substancji.

Kolejną zaletą używania bongo, takiego jak np. z poniższej witryny internetowej https://vaporshop.pl/pl/13-bonga jest to, że pozwala on kontrolować, ile dymu przyjmujesz na raz, poprzez kontrolowanie, jak długo wstrzymujesz oddech podczas palenia. W ten sposób, jeśli masz ochotę na przerwę między kolejnymi zaciągnięciami, możesz po prostu zrobić kilka sekund przerwy przed kontynuowaniem kolejnego (lub dwóch).

Akcesoria do palenia, takie jak bonga czy szisze, są również świetne do dzielenia się z przyjaciółmi, ponieważ pozwalają na używanie ich przez kilka osób jednocześnie bez obawy o dzielenie się zarazkami lub zachorowanie od wzajemnej śliny czy plucia na ustnik fajki (co zdarza się w przypadku papierosów i cygara).